خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

نکاتی در مورد انتخاب واحد

  قابل توجه دانشجویان عزیز مهندسی شیمی

  لازم است در هنگام انتخاب واحد (روزهای چهارشنبه و پنج شنبه مورخ 16 و 17 بهمن) به موارد ذیل توجه نمایید :

  1- برنامه انتخاب واحد ورودی های مختلف در صفحه اصلی سایت دانشگاه درج شده است. لطفا به منظور استفاده بهینه از زمان تخصیص یافته، در موعد مقرر جهت انتخاب واحد به پورتال آموزشی مراجعه فرمایید.

  2- براساس ضوابط آموزشی، رعایت پیش نیاز و هم نیاز براساس سرفصل درسی موجود در صفحه اصلی سایت دانشگاه برعهده شخص دانشجو می باشد.

  3-با توجه به رصد لحظه ای برنامه آموزشی توسط مدیر گروه، نیازی به تماس تلفنی یا مراجعه حضوری جهت افزایش ظرفیت گروه های مختلف نیست.

  4- به منظور اخذ بیش از 20 واحد برای دانشجویان در شرف فارغ التحصیلی و نیز دانشجویانی که معدل نیمسال اول سال تحصیلی 93-1392 ایشان بیش از 17 است، لازم است این دسته از دانشجویان ابتدا 20 واحد درسی را در زمان انتخاب واحد اخذ نموده و مازاد واحدهای باقیمانده را در زمان حذف و اضافه و از طریق مراجعه به کارشناس گروه ثبت نمایند.

  5- دانشجویانی که در زمان انتخاب واحد با غیرفعال بودن پورتال آموزشی خود مواجهه می شوند، می بایستی از عدم وجود بدهی در سامانه مالی اطمینان حاصل نمایند. در صورت بروز چنین مسئله ای به حوزه اداری-مالی واحد مراجعه فرمایید.

  6- دانشجویان عزیز در صورت مواجهه با مسائلی غیر از موارد فوق الذکر،می توانند تنها از طریق ارسال پیامک، موضوع را با مدیر گروه مطرح نمایند.

  7- موارد مربوط به گروه های ارائه شده دروس عمومی و معارف چون افزایش ظرفیت سکشن ها به طور کامل برعهده مدیران محترم گروه های فوق الذکر (جناب آقایان ملایی و شریفات) است.

  تذکر: با توجه به حجم بالای مراجعات دانشجویی در زمان انتخاب واحد، خواهشمند است از تماس غیر ضروری  اجتناب فرمایید.


  این مطلب تا کنون 41 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : واحد ,گروه ,زمان ,دانشجویان ,مراجعه ,توجه ,انتخاب واحد ,زمان انتخاب ,مراجعه فرمایید ,افزایش ظرفیت ,پورتال آموزشی ,
  نکاتی در مورد انتخاب واحد

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر